Hangisi Kazanır?
ispanya
Segunda B Promotion
19:00
-
16.06.2019
Atletico Baleares
-
Melilla
1 %0
X %0
2 %0
20:00
-
16.06.2019
Recreativo Huelva
-
Mirandes
1 %0
X %0
2 %0
Segunda Division Play Off
20:00
-
16.06.2019
Albacete
-
Mallorca
1 %0
X %0
2 %0
Amerika Birleşik Devletleri
Usl League 1
03:00
Bitti
16.06.2019
Forward Madison Fc
-
FC Tucson
1 %0
X %0
2 %0
03:00
Bitti
16.06.2019
South Georgia Tormenta FC
-
Orlando City B
1 %0
X %0
2 %0
USL Pro
03:00
Bitti
16.06.2019
Bethlehem Steel FC
-
Saint Louis FC
1 %0
X %0
2 %0
05:30
Bitti
16.06.2019
Austin Bold Fc
-
Tacoma Defiance
1 %0
X %0
2 %0
05:30
Bitti
16.06.2019
Rio Grande Valley FC
-
Colorado Springs Switchbacks FC
1 %0
X %0
2 %0
05:30
Bitti
16.06.2019
Tulsa Roughnecks FC
-
El Paso Locomotive Fc
1 %0
X %0
2 %0
05:30
Bitti
16.06.2019
Las Vegas Lights
-
New Mexico United
1 %0
X %0
2 %0
05:30
Bitti
16.06.2019
Phoenix Rising FC
-
Orange County SC
1 %0
X %0
2 %0
05:30
Bitti
16.06.2019
Reno 1868 FC
-
LA Galaxy II
1 %0
X %0
2 %0
06:00
Bitti
16.06.2019
OKC Energy FC
-
San Antonio FC
1 %0
X %0
2 %0
22:00
-
16.06.2019
Hartford Athletic
-
Nashville SC
1 %0
X %0
2 %0
22:00
-
16.06.2019
New York Red Bulls II
-
Louisville City FC
1 %0
X %0
2 %0
00:00
-
17.06.2019
Portland Timbers II
-
Fresno Fc
1 %0
X %0
2 %0
Nwsl
05:00
Bitti
16.06.2019
Reign FC
-
Washington Spirit
  • J. Jessica Fishlock - 77'
  • 62' - A. Andi Sullivan
1 %0
X %0
2 %0
05:00
Bitti
16.06.2019
Utah Royals
-
Sky Blue FC
  • A. Amy Rodriguez - 16'
1 %0
X %0
2 %0
05:30
Bitti
16.06.2019
Houston Dash
-
Orlando Pride
  • S. Sofia Huerta - 47'
  • K. Kristie Mewis - 67'
  • 13' - J. Joanna Boyles
  • 71' - D. Danica Evans
1 %0
X %0
2 %0
CONCACAF
Gold Cup Group A
05:00
Bitti
16.06.2019
Mexico
-
Cuba
  • U. Uriel Antuna - 2'
  • R. Raul Jimenez - 31'
  • D. Diego Reyes - 38'
  • U. Uriel Antuna - 44'
  • R. Raul Jimenez - 65'
  • A. Alexis Vega - 74'
  • U. Uriel Antuna - 80'
1 %0
X %0
2 %0
Gold Cup Group B
01:00
-
17.06.2019
Haiti
-
Bermuda
1 %0
X %0
2 %0
Japonya
J. League 3
07:00
-
16.06.2019
Vanraure Hachnohe FC
-
Grulla Morioka FC
1 %0
X %0
2 %0
09:00
-
16.06.2019
Azul Claro Numazu
-
Blaublitz Akita
1 %0
X %0
2 %0
09:00
-
16.06.2019
Gainare Tottori
-
Cerezo Osaka U23
1 %0
X %0
2 %0
11:00
-
16.06.2019
AC Nagano Parceiro
-
Thespakusatsu Gunma
1 %0
X %0
2 %0
12:00
-
16.06.2019
Giravanz Kitakyushu
-
Fukushima United FC
1 %0
X %0
2 %0
J. League 2
11:00
-
16.06.2019
FC Machida Zelvia
-
V-Varen Nagasaki
1 %0
X %0
2 %0
12:00
-
16.06.2019
Avispa Fukuoka
-
Kashiwa Reysol
1 %0
X %0
2 %0
Avustralya
North. New South Wales
07:30
-
16.06.2019
Charlestown City Blues
-
Edgeworth Eagles
1 %0
X %0
2 %0
07:30
-
16.06.2019
Valentine Phoenix
-
Maitland
1 %0
X %0
2 %0
07:30
-
16.06.2019
Weston Workers
-
Adamstown Rosebud FC
1 %0
X %0
2 %0
New South Wales
08:00
-
16.06.2019
Manly United
-
Marconi Stallions
1 %0
X %0
2 %0
08:00
-
16.06.2019
Wollongong Wolves
-
Sydney FC Youth
1 %0
X %0
2 %0
08:30
-
16.06.2019
APIA Leichhardt Tigers
-
Sydney United 58
1 %0
X %0
2 %0
09:00
-
16.06.2019
Sydney Olympic
-
Hakoah Sydney City East
1 %0
X %0
2 %0
Queensland
09:00
-
16.06.2019
Sunshine Coast
-
Gold Coast Knights
1 %0
X %0
2 %0
10:00
-
16.06.2019
Lions FC
-
Eastern Suburbs
1 %0
X %0
2 %0
Victorian
09:00
-
16.06.2019
South Melbourne
-
Avondale FC
1 %0
X %0
2 %0
Çin
League 1
10:30
-
16.06.2019
Changchun Yatai
-
Shaanxi Chang AN Athletic FC
1 %0
X %0
2 %0
14:30
-
16.06.2019
Guangdong Southern Tigers FC
-
Liaoning Hongyun
1 %0
X %0
2 %0
Super League
14:35
-
16.06.2019
Jiangsu Suning FC
-
Beijing Renhe
1 %0
X %0
2 %0
14:35
-
16.06.2019
Shenzhen FC
-
Tianjin Teda
1 %0
X %0
2 %0
14:35
-
16.06.2019
Tianjin Tianhai
-
Henan Jianye
1 %0
X %0
2 %0
Endonezya
Liga 1
11:30
Postp.
16.06.2019
Persija Jakarta
-
Pusamania Borneo
1 %0
X %0
2 %0
14:30
Postp.
16.06.2019
Kalteng Putra
-
Bali United
1 %0
X %0
2 %0
15:00
Postp.
16.06.2019
Perseru Badak Lampung
-
PSIS
1 %0
X %0
2 %0
Singapur
S.League
12:30
-
16.06.2019
Geylang International FC
-
Balestier Khalsa FC
1 %0
X %0
2 %0
Kore Cumhuriyeti
K-League Classic
13:00
-
16.06.2019
FC Seoul
-
Suwon Bluewings
1 %0
X %0
2 %0
13:00
-
16.06.2019
Sangju Sangmu
-
Jeju United
1 %0
X %0
2 %0
K-League Challenge
13:00
-
16.06.2019
Gwangju FC
-
Bucheon FC 1995
1 %0
X %0
2 %0
Litvanya
1st League
13:00
-
16.06.2019
Riteriais B
-
Dainava Alytus
1 %0
X %0
2 %0
16:00
-
16.06.2019
Pakruojis
-
Hegelmann Litauen
1 %0
X %0
2 %0
16:00
-
16.06.2019
Zalgiris Vilnius B
-
Stumbras Kaunas B
1 %0
X %0
2 %0
17:00
-
16.06.2019
Lietava Jonava
-
Vilnius Vytis
1 %0
X %0
2 %0
17:00
-
16.06.2019
Mazeikiai
-
Baltic Football Academy
1 %0
X %0
2 %0
Tayland
Premier League
14:00
-
16.06.2019
Bangkok United
-
Ratchaburi FC
1 %0
X %0
2 %0
14:00
-
16.06.2019
Chiangmai FC
-
PTT Rayong FC
1 %0
X %0
2 %0
15:00
-
16.06.2019
Chonburi
-
Muang Thong United
1 %0
X %0
2 %0
15:00
-
16.06.2019
Port FC
-
Buriram United
1 %0
X %0
2 %0
Division 1
14:00
-
16.06.2019
Navy Football Club
-
Nongbua Pitchaya FC
1 %0
X %0
2 %0
14:00
-
16.06.2019
Rayong FC
-
Lampang FC
1 %0
X %0
2 %0
15:00
-
16.06.2019
MOF Customs United FC
-
Chiangmai United
1 %0
X %0
2 %0
15:00
-
16.06.2019
Sisaket FC
-
AIR Force Central FC
1 %0
X %0
2 %0
Kazakistan
Premier League
14:00
-
16.06.2019
Okzhetpes Kokshetau
-
Kairat Almaty
1 %0
X %0
2 %0
14:00
-
16.06.2019
Taraz
-
Irtysh Pavlodar
1 %0
X %0
2 %0
15:00
-
16.06.2019
Zhetysu Taldykorgan
-
Ordabasy Shymkent
1 %0
X %0
2 %0
16:00
-
16.06.2019
FC Astana
-
Kaisar Kyzylorda
1 %0
X %0
2 %0
16:00
-
16.06.2019
Shakhter Karagandy
-
Atyrau
1 %0
X %0
2 %0
1st Division
15:00
-
16.06.2019
Akademia Ontustyk
-
Fc Astana Youth
1 %0
X %0
2 %0
15:00
-
16.06.2019
FC Altay
-
Akzhaiyk Oralsk
1 %0
X %0
2 %0
15:00
-
16.06.2019
FK Baikonur
-
Kairat-Zhastar
1 %0
X %0
2 %0
15:00
-
16.06.2019
FK Maxtaaral
-
FC Kyzyl-Zhar SK
1 %0
X %0
2 %0
16:30
-
16.06.2019
FK Kaspyi Aktau
-
FK Aktobe Zhas
1 %0
X %0
2 %0
Finlandiya
Kakkonen North
14:00
-
16.06.2019
JBK
-
RoPS II
1 %0
X %0
2 %0
18:30
-
16.06.2019
OLS
-
VPS-j
1 %0
X %0
2 %0
18:30
-
16.06.2019
SJK Akatemia
-
GBK
1 %0
X %0
2 %0
Kakkonen South
15:00
-
16.06.2019
Ilves 2
-
P-Iirot
1 %0
X %0
2 %0
18:30
-
16.06.2019
Espoon Palloseura
-
Kaapo Kaarinan Pojat
1 %0
X %0
2 %0
18:30
-
16.06.2019
FC Jazz
-
Tampere United
1 %0
X %0
2 %0
18:30
-
16.06.2019
GrIFK Grankulla
-
FC Espoo
1 %0
X %0
2 %0
18:30
-
16.06.2019
Kapa Kapylan Pallo
-
FC Honka/Akatemia
1 %0
X %0
2 %0
Kakkonen East
17:00
-
16.06.2019
FC Kiffen
-
NJS
1 %0
X %0
2 %0
18:30
-
16.06.2019
FC Viikingit
-
VJS
1 %0
X %0
2 %0
18:30
-
16.06.2019
JIPPO
-
PEPO Lappeenranta
1 %0
X %0
2 %0
18:30
-
16.06.2019
Mikkelin Palloilijat
-
JaePS
1 %0
X %0
2 %0
Veikkausliiga
18:30
-
16.06.2019
KPV
-
FC Inter
1 %0
X %0
2 %0
Ykkonen
18:30
-
16.06.2019
EIF
-
AC Oulu
1 %0
X %0
2 %0
18:30
-
16.06.2019
FF Jaro
-
AC Kajaani
1 %0
X %0
2 %0
18:30
-
16.06.2019
TPV Tampere
-
FC KTP
1 %0
X %0
2 %0
Dünya Kupası Kadınlar
Group F
16:00
-
16.06.2019
Sweden
-
Thailand
1 %0
X %0
2 %0
19:00
-
16.06.2019
USA
-
Chile
1 %0
X %0
2 %0
Norveç
OBOS-ligaen
16:00
-
16.06.2019
Hamarkameratene
-
Aalesund
1 %0
X %0
2 %0
19:00
-
16.06.2019
Jerv
-
Sandnes
1 %0
X %0
2 %0
19:00
-
16.06.2019
Notodden FK
-
Sandefjord Fotball
1 %0
X %0
2 %0
19:00
-
16.06.2019
Skeid Fotball
-
KFUM Oslo
1 %0
X %0
2 %0
19:00
-
16.06.2019
Sogndal IL
-
Stroemmen
1 %0
X %0
2 %0
19:00
-
16.06.2019
Tromsdalen
-
Nest Sotra
1 %0
X %0
2 %0
19:00
-
16.06.2019
Ull/Kisa
-
Raufoss Fotball
1 %0
X %0
2 %0
2nd Division Avd.1
16:00
-
16.06.2019
Moss FK
-
Brattvag
1 %0
X %0
2 %0
17:00
-
16.06.2019
Sola FK
-
Byaesen
1 %0
X %0
2 %0
19:00
-
16.06.2019
Kvik Halden FK
-
Arendal Fotball
1 %0
X %0
2 %0
19:00
-
16.06.2019
Bryne FK
-
Vidar
1 %0
X %0
2 %0
2nd Division Avd.2
17:00
-
16.06.2019
Baerum
-
FK Mjoelner
1 %0
X %0
2 %0
17:00
-
16.06.2019
Grorud IL
-
Senja
1 %0
X %0
2 %0
18:00
-
16.06.2019
Alta IF
-
Elverum
1 %0
X %0
2 %0
Tippeligaen
19:00
-
16.06.2019
Bodoe/Glimt
-
Stroemsgodset
1 %0
X %0
2 %0
19:00
-
16.06.2019
Lillestroem
-
Viking FK
1 %0
X %0
2 %0
19:00
-
16.06.2019
Mjoendalen
-
Kristiansund BK
1 %0
X %0
2 %0
19:00
-
16.06.2019
Molde FK
-
Ranheim
1 %0
X %0
2 %0
19:00
-
16.06.2019
Sarpsborg 08
-
Odds Ballklubb
1 %0
X %0
2 %0
21:00
-
16.06.2019
Rosenborg BK
-
Vaalerenga
1 %0
X %0
2 %0
Letonya
Cup
16:00
-
16.06.2019
FK Karosta
-
FK Madona / FFL
1 %0
X %0
2 %0
17:00
-
16.06.2019
SK Super Nova
-
Rezekne/BJSS
1 %0
X %0
2 %0
18:00
-
16.06.2019
Livani
-
Kuldigas NSS
1 %0
X %0
2 %0
Virsliga
17:00
-
16.06.2019
FK Spartaks
-
BFC Daugavpils
1 %0
X %0
2 %0
Özbekistan
Uzbek League
16:00
-
16.06.2019
Andijon
-
Metallurg Bekobod
1 %0
X %0
2 %0
16:00
-
16.06.2019
Bunyodkor Tashkent
-
Nasaf Qarshi
1 %0
X %0
2 %0
17:30
-
16.06.2019
AGMK
-
Navbahor Namangan
1 %0
X %0
2 %0
18:00
-
16.06.2019
Buxoro
-
Pakhtakor Tashkent
1 %0
X %0
2 %0
Belarus
Premier
17:00
-
16.06.2019
BATE Borisov
-
Shakhtyor Soligorsk
1 %0
X %0
2 %0
19:00
-
16.06.2019
Dinamo Minsk
-
Energetik-BGU
1 %0
X %0
2 %0
20:45
-
16.06.2019
Dinamo Brest
-
Gomel
1 %0
X %0
2 %0
Faroe Adaları
Effodeildin
17:00
-
16.06.2019
IF Fuglafjordur
-
HB Torshavn
1 %0
X %0
2 %0
17:00
-
16.06.2019
Tb/Fc Suduroy/Royn
-
B36 Torshavn
1 %0
X %0
2 %0
1 Deild
18:30
-
16.06.2019
EB / Streymur II
-
Vikingur Gota II
1 %0
X %0
2 %0
Paraguay
Div. Intermedia
17:00
-
16.06.2019
12 de Octubre
-
Atyra FC
1 %0
X %0
2 %0
17:00
-
16.06.2019
2 de Mayo
-
Fulgencio Yegros
1 %0
X %0
2 %0
17:00
-
16.06.2019
Deportivo Caaguazu
-
Sportivo Trinidense
1 %0
X %0
2 %0
17:00
-
16.06.2019
General Caballero JLM
-
Guairena
1 %0
X %0
2 %0
17:00
-
16.06.2019
RI 3 Corrales
-
Ovetense
1 %0
X %0
2 %0
17:00
-
16.06.2019
Sportivo Iteno
-
Independiente CG
1 %0
X %0
2 %0
00:30
-
17.06.2019
3 de Febrero
-
Rubio Nu
1 %0
X %0
2 %0
Moldova
National Division
18:00
-
16.06.2019
FC Sfintul Gheorghe
-
Zimbru
1 %0
X %0
2 %0
20:00
-
16.06.2019
FC Milsami Orhei
-
Dinamo-Auto
1 %0
X %0
2 %0
Division A
18:30
-
16.06.2019
CF Ungheni
-
CSF Sparta Chisinau
1 %0
X %0
2 %0
18:30
-
16.06.2019
FC Floresti
-
CS Drochia
1 %0
X %0
2 %0
18:30
-
16.06.2019
FC Sireti
-
FC Zaria
1 %0
X %0
2 %0
Gürcistan
Umaglesi
18:00
-
16.06.2019
Dinamo Tbilisi
-
FC Wit Georgia
1 %0
X %0
2 %0
Pirveli Liga
18:00
-
16.06.2019
Merani
-
FC Shevardeni 1906
1 %0
X %0
2 %0
İsveç
1st Division:: north
18:00
-
16.06.2019
Vasalunds IF
-
Akropolis IF
1 %0
X %0
2 %0
1st Division:: south
18:00
-
16.06.2019
IFK Vaernamo
-
Utsiktens BK
1 %0
X %0
2 %0
Superettan
18:30
-
16.06.2019
Halmstads BK
-
Mjallby AIF
1 %0
X %0
2 %0
Çek Cumhuriyeti
4 League Division C
18:00
-
16.06.2019
Kolin
-
FC Olympia HK
1 %0
X %0
2 %0
4 League Division D
18:30
-
16.06.2019
Slovan Rosice
-
Breclav
1 %0
X %0
2 %0
Uluslararası
Friendlies
19:00
-
16.06.2019
Egypt
-
Guinea
1 %0
X %0
2 %0
19:30
-
16.06.2019
Morocco
-
Zambia
1 %0
X %0
2 %0
20:45
-
16.06.2019
Nigeria
-
Senegal
1 %0
X %0
2 %0
21:00
-
16.06.2019
Algeria
-
Mali
1 %0
X %0
2 %0
Club Friendlies
19:30
-
16.06.2019
Dinamo Moscow
-
Aluminij
1 %0
X %0
2 %0
Portekiz
Camp. Nac:: final
19:00
-
16.06.2019
Praiense
-
Casa Pia Atletico
1 %0
X %0
2 %0
19:00
-
16.06.2019
Vilafranquense
-
Uniao Leiria
1 %0
X %0
2 %0
Camp. Nac:: prom. p/off
19:00
-
16.06.2019
Praiense
-
Casa Pia Atletico
1 %0
X %0
2 %0
19:00
-
16.06.2019
Vilafranquense
-
Uniao Leiria
1 %0
X %0
2 %0
Arjantin
Primera B Metropolitana Promotion
19:10
-
16.06.2019
San Telmo
-
All Boys
1 %0
X %0
2 %0
Federal A Promotion Play Off
22:00
-
16.06.2019
Deportivo San Jorge Tucuman
-
CA Alvarado
1 %0
X %0
2 %0
Euro U-21
Group A
19:30
-
16.06.2019
Poland U21
-
Belgium U21
1 %0
X %0
2 %0
22:00
-
16.06.2019
Italy U21
-
Spain U21
1 %0
X %0
2 %0
Brezilya
Serie D:: p/off
21:00
-
16.06.2019
Bragantino PA
-
Atletico Cearense
1 %0
X %0
2 %0
21:30
-
16.06.2019
Boavista
-
Novorizontino
1 %0
X %0
2 %0
22:00
-
16.06.2019
ASA
-
AO Itabaiana
1 %0
X %0
2 %0
22:00
Postp.
16.06.2019
Bahia de Feira
-
America RN
1 %0
X %0
2 %0
22:00
-
16.06.2019
Caxias
-
Avenida
1 %0
X %0
2 %0
22:00
-
16.06.2019
Hercilio Luz
-
Brusque
1 %0
X %0
2 %0
22:00
-
16.06.2019
Ituano FC
-
Caldense
1 %0
X %0
2 %0
23:00
-
16.06.2019
Sao Raimundo PA
-
Sao Raimundo RR
1 %0
X %0
2 %0
00:00
-
17.06.2019
Real Desportivo Ariquemes
-
Manaus FC
1 %0
X %0
2 %0
01:00
-
17.06.2019
Uniao Rondonopolis
-
Ipora
1 %0
X %0
2 %0
Serie C:: grp A
22:00
-
16.06.2019
Treze FC PB
-
AD Confianca SE
1 %0
X %0
2 %0
00:00
-
17.06.2019
Nautico
-
Botafogo FC PB
1 %0
X %0
2 %0
Serie C:: grp B
22:00
-
16.06.2019
BOA EC MG
-
Ypiranga FC RS
1 %0
X %0
2 %0
01:00
-
17.06.2019
Atletico Acreano AC
-
Tombense FC MG
1 %0
X %0
2 %0
Copa America
Group B
22:00
-
16.06.2019
Paraguay
-
Qatar
1 %0
X %0
2 %0
Group C
01:00
-
17.06.2019
Uruguay
-
Ecuador
1 %0
X %0
2 %0
Venezuela
Segunda Division Apertura Play Off
22:30
-
16.06.2019
GV Maracay
-
Yaracuy FC
1 %0
X %0
2 %0
Primera Division Apertura Play Off
00:00
-
17.06.2019
Carabobo FC
-
Estudiantes Merida
1 %0
X %0
2 %0
02:30
-
17.06.2019
Mineros De Guayana
-
Zulia
1 %0
X %0
2 %0
Kanada
CSL
01:00
-
17.06.2019
Kingsman A
-
CSC Mississauga
1 %0
X %0
2 %0