Voleybol Set Tahmini

voleybol set tahmini

İddaa severler; voleybol, basketbol, futbol ve tenis başta olmak üzere çeşitli spor dalları adına şanslarını deneyebilirler. İddaa oynamak ilk etapta bilmeyenler için karmaşık ve zor gelebilir. Ancak anlatıcı makalelerimizi okuyarak istediğiniz konularda daha fazla bilgi edinebilirsiniz. İddaa oyununda voleybol sporu üzerinden eğer şansınızı denemeyi tercih ediyorsanız “voleybol set tahmini nedir ve nasıl oynanır?” gibi konularda ki tüm bilmediklerinizi bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Voleybol Set Tahmini Nedir ve Nasıl Oynanır?

Bir voleybol maçında skorun tahmin edildiği oyun tipine voleybol set tahmini denmektedir. Voleybol karşılaşmaları, toplam olarak 3 set şeklinde oynanmaktadır. İddaa’nın sunmuş olduğu özel etkinlik programında yer alan skor tahmin oyunu aynı zamanda set tahmini oyunlarıdır. Programda verilen 6 ihtimali bulunan set tahmini oyunlarını, oranlarını göz önünde bulundurarak: 3-2, 3-1, 3-0 ve 2-3, 1-3, 0-3 şeklinde oynayabilirsiniz.

Voleybol programına dikkat ederek oynamak istediğiniz voleybol oyununa ait olan Özel Etkinlik Kodu’nu, kuponun üzerinde yer alan Maç Kodu Alanı'na ve yukarıdan aşağıya olacak şekilde işaretleyin. Bu işlemin ardından ilgili oyun kodunu Maç Skoru alanındaki kutucuklara son 2 rakamı alt satırda, ilk 2 rakamı da üst satırda olacak şekilde işaretleyerek işlemi tamamlayabilirsiniz.

İlk etapta yapılması gereken işlemler kulağa karışık gelmiş olabilir bu sebeple bir kez de örnek ile voleybol set tahmininin nasıl oynandığını daha detaylı bir şekilde tekrardan anlatalım.

Örneğin; Volley Bergamo - Despar Perugia maçında, Volley Bergamo maçı 3’e 0 kazanır diye tahmin yürütüyorsanız Maç Skoru alanına 0103 kodunu son 2 rakamı alt satırda, ilk 2 rakamı da üst satırda olacak şekilde, Maç Kodu alanına da 032 kodunu işaretliyorsunuz.

Voleybol Set Tahmini Oynarken Hangi Detaylara Dikkat Etmek Gerekir?

  • Aynı olan Özel Etkinlik için tek bir kupon üzerinde birden daha fazla tahmin yapma hakkı bulunmamaktadır.
  • Özel Etkinliklerde Minimum Maç Sayısı iddaa programlarında belirtilmektedir.