Düello Oyunu Nedir?

duello oyunu nedir

Basketbol Düello oyunu, hem iddaa severler hem de basketbol severler için vazgeçilmez bir tahmin oyunudur. iddaa programında bulunan basketbol karşılaşmaları arasından seçilen iki basketbol takımı arasında tek bir karşılaşma olacağı tahmin edilir.

Seçilen bu basketbol takımları gerçek zamanda oynadıkları basket maçlarında atmış oldukları sayıya bağlı kalarak birbirleri ile mücadele içerisine girerler. Program kapsamında Düello karşılaşmasının handikapları da göz önünde bulundurularak, hangi takımın daha fazla sayı almış olduğuna bakılır ve bu doğrultuda Düello maçını kazanan takım belirlenir.

Düello Oyunu Maç Sonucu Nedir?

Basketbol Düello Maç Sonucu Oyunu Ne Şekilde Oynanır?

Kuponda, Düello maçına ait kodu girerek Maç Sonucu Düello bölümünde 1’i ya da 2’yi işaretleyerek Basketbol Düello tahmini yapabilir ve iddaa oynayabilirsiniz.

1: Ev sahibi basketbol takımının galibiyeti (Ev sahibi daha çok sayıda sayı atar.)
2: Konuk basketbol takımının galibiyeti (Konuk takım daha çok sayıda sayı atar.)

İddaa’da basketbol oyunlarında beraberlik seçeneği bulunmamaktadır. Bu sebeple; İkili Tahmin ve Çifte Şans oynanamaz.

Basketbol Düello İlk Yarı Sonucu Oyunu Ne Şekilde Oynanır?

Düello maçında bulunan basketbol takımlarının gerçek maçlardaki ilk 2 periyod sonunda yani ilk yarı sonunda atmış oldukları sayılar karşılaştırılmaktadır. İddaa programında Düello karşılaşmasının ilk yarı handikapları da göz önünde bulundurulur ve hangi basketbol takımı daha çok sayı atmış ise Düello maçının kazananı da o takım olarak ilan edilir.

Kuponda ise Düello maçına ait kodu girerek hem İlk Yarı hem de Maç Sonucu alanlarında 1’i ya da 2’yi işaretleyerek tahminde bulunabilir ve İlk Yarı /Maç Sonucu oyununu oynama şansını yakalamış olabilirsiniz.

Basketbol Düello Altı/Üstü Toplam Sayısı Ne Şekilde Oynanır?

İddaa programında Düello karşılaşmasında yer alan basketbol takımlarının yine gerçek maçlarında atmış oldukları sayılar toplanarak Düello maçı için belirlenmekte olan Altı/Üstü Toplam sayısının üstünde mi yoksa altında mı kalacağı tahmin edilir.